2016 Honda Jazz fiyatları ve sıfır faiz kredi kampanyası

Honda Jazz Ağustos Ayı Boyunca 20 Bin Türk Lirasına 12 Ay Vade Ve Sıfır Faizli Kredi Veya 2 Bin Türk Lirası Takas Desteği Kampanyası başladı

Honda Ağustos 2016 Jazz Kampanyası

Honda Jazz Ağustos Ayı Boyunca 20 Bin Türk Lirasına 12 Ay Vade Ve Sıfır Faizli Kredi Veya 2 Bin Türk Lirası Takas Desteği Kampanyası. Honda Jazz 57.200 Türk Lirasından Başlayan Fiyatlarla Yetkili Satış Noktalarında.

Kredi Tablosu:

KREDİ TUTARI AYLIK KREDİ FAİZ ORANI KREDİ VADESİ AYLIK TAKSİT TUTARI DOSYA ÜCRETİ AYLIK MALİYET ORANI YILLIK MALİYET ORANI
20.000 TL %0 12 AY 1.667 TL 105 TL %0,08 %0,97

Kampanya Detayları:
• Kredi ve takas kampanyaları sıfır km araç alımlarında, 01-31 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
• Kredi kampanyası ve takas kampanyası tüm Jazz model araçlar için geçerlidir. Honda Türkiye A.Ş. kampanyanın içeriğini değiştirme, kampanyayı tümü ile ya da kısmen yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.
• Kredi kampanyası ve takas kampanyası birleştirilemez.
• Kredi uygulaması anlaşmalı finans kuruluşları tarafından sağlanmaktadır. Kredi kuruluşlarının kredi başvurusunu reddetmeleri ve kredi kullandırmamalarından Honda Finans ve Honda Türkiye A.Ş. sorumlu değildir.
• İlanda verilen detaylı kredi tablosu hemen ödeme yapılması koşuluyla, eşit ödeme kapsamında, aylık ödenecek taksitleri belirtmektedir.
• Yıllık Ferdi Kaza Sigortası ve istihbarat ücreti yaklaşık 65 TL olup, belirtilen maliyet oranlarına dahil edilmiştir. Sigorta bedeli yaklaşık bir değer olup müşterinin yaşı, mesleği ve kredi tutarına göre değişkenlik göstermektedir.
• LTV oranı, nihai fatura değeri 50.000 Türk Lirası’nı aşan binek araçlarda, bedelin 50.000 Türk Lirası’na kadar olan kısmı için %70, 50.000 Türk Lirası’nın üstünde olan kısmı için %50 olarak uygulanır.
• Finans kuruluşları tarafından faiz oranları üzerinde gerçekleşecek herhangi bir değişiklik kampanyaya yansıtılabilecektir.
• Jazz 1.3 Dream Benzinli manuel vitesli versiyon için CO2 emisyonu 116 gr/km, birleşik yakıt tüketimi 5 lt/100 km değerindedir.
• İlanda belirtilen kredi tablosu, sadece Koçfinans’tan kullanılacak olan kredilerde geçerlidir.
• 6 yıl veya 150.000 km uzatılmış şartlı garanti ile ilgili detaylı bilgiyi www.honda.com.tr veya Honda Yetkili Satıcıları’ndan edinebilirsiniz.

Belirtilen 57.200 TL fiyat, 2016 model Jazz 1.3 Dream Benzinli manuel vitesli versiyon için geçerlidir. Kampanya 25 adet stokla sınırlıdır ve 01-31 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
%0 aylık kredi faiz oranı, sadece Garanti Bankası ve Koçfinans’tan kullanılacak olan kredilerde geçerlidir.
Takasa verilecek araçta; eksper, fiyat belirlemesi, aracın takasa alınıp alınmayacağı kararı tamamen Honda Yetkili Satıcısı’na aittir.
Kampanya Detayları İçin Honda yetkili satıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz. Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler