2016 BMW 320i May Fest Kampanyası 2016-05-07

BMW May Fest'e özel donanım paketleriyle BMW 320i EfficientDynamics'yi sunuyor. Harman Kardon Surround ses sistemi, 8.8" Navigasyon Professional, Dakota deri döşeme, M Sport paket ve metalik beyaz renk seçeneğiyle BMW 320i EfficientDynamics MayFest fırsatlarıyla Borusan Otomotiv Yetkili Bayilerinde sizleri bekliyor. BMW 3 Serisi Fiyat Listesi…

2016 BMW Mayıs ayı kampanyası kapsamında BMW 320i EfficientDynamics’ye aylık %0,89 faiz oranı* veya 3 yıl / 60.000 km BMW Service Inclusive Bakım Paketi ve 3. Yıl BMW Uzatılmış Garanti Paketi** seçenekleriyle Borusan Otomotiv Yetkili Bayilerinde sizi bekliyor.

Kampanya Koşulları:

*Kampanya dahilinde 2016 model yılı BMW 3 serisi otomobiller için anlaşmalı olduğumuz finans kuruluşlarına yapılabilecek taşıt kredisi başvurularında 36 ay vadeye kadar aylık %0,89 faiz oranlı kredi imkanı sunulmaktadır. Tahsis ücreti kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman seçenekleri, Borusan Otomotiv Premium ile çözüm işbirliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır.

Kullanılacak maksimum kredi tutarı aşağıda yer alan tablodaki gibidir. Kredi, Borusan Otomotiv ile anlaşmalı finans kuruluşunca sağlanmakta olup, Borusan Otomotiv şirketleri, kredinin kabul ve reddinde, iptalinde, geri çağrılmasında, gerektirdiği teminat vs. koşul ve hallerde söz ve sorumluluk sahibi değildir.

 

** Kampanya süresince bir otomobil satışı için bahsi geçen alternatiflerden sadece biri kullanılabilecektir.
1. Alternatif : 3 yıl / 60.000 km BMW Service Bakım Inclusive Paketi + 3. yıl BMW Uzatılmış Garanti Paket
2. Alternatif : 36 aya kadar % 0,89 faiz oranı kampanyası. Kampanyalar ve hediye edilecek paketlere ilişkin ayrıntılı bilgi için Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları'na başvurunuz.

Hediye edilmesi öngörülen BMW Service Inclusive Bakım Paketi (3 yıl/60.000 km-hangisi önce dolarsa) ve 3. yıl BMW Uzatılmış Garanti Paketi'nin (standart 2 yıl/sınırsız km yasal garantiye ek olarak artı 1 yıl araç garantisi) 320i EfficientDynamics otomobiller için tavsiye edilen satış fiyatları üzerinden hesaplanan piyasa değeri yaklaşık 3.736,77 TL'dir. Her bir hediye kendi kapsamı ile sınırlı olarak uygulanacak olup; herhangi bir hediye paketinin karşılığında nakdi bir ödeme ve/veya indirim yapılmaz.

Kampanya 01-31 Mayıs 2016 tarihleri arasında perakende satış faturası kesilen BMW 3 Serisi otomobiller için geçerlidir.
 

BMW 3 Serisi Fiyat Listesi:Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler