Yeni Mini Countryman ile çadır kurmak artık daha kolay

Yeni kasa 2017 Mini Countryman çadır opsiyonu sayesinde kamp yapmak veya yorulduğunuzda aracı sağa çekip uyumak artık daha kolay.

Maceracı bir ruha sahip olan yeni Mini Countryman’ in iç mekânında beş kişi için hacim mevcut, yeterli bagaj hacmi de sunuluyor, üstelik opsiyonel olarak 4 tekerlekten çekişli olarak da satın alınabiliyor. Şehirden kaçmak için en uygun araçlar arasında yer alan Mini Countryman, yeni aksesuarıyla rakiplerinin önüne geçiyor.

İngiliz otomobil markası, İtalyan firma Autohome ortaklığı ile, tasarımı güncel Mini modellerinden örnek alınan bir çadır imal etmiş. Autohome, araç tavanları için çadır imalatı yapan sektörde iyi bilinen bir firma ve sektörde 50 yılı aşkın geçmişe sahip.

Yeni Countryman için tasarlanan çadır doğrudan Mini bayilerinden sipariş edilebilmekle birlikte kontrast tavan ve yan ayna renklerine uygun olarak siyah ve beyaz renklerde alınabiliyor. Çadır kapandığında normal bir port bagajı andırıyor ve yakıt tüketimini düşük tutması için aerodinamik olarak optimize edilmiş. Çadır standart tavan rayları üzerine monte ediliyor ve açılması da, 4 adet yay sayesinde çok kolay. Sadece kapağı tutan mandallar serbest bırakılıyor ve işlemin geri kalanı otomatik olarak devreye giriyor.

94 cm yükseklik sunan çadır su geçirmezlik özelliği ile birlikte aynı zamanda hem optimum havalandırma hem de yüksek kaliteli malzemelerden üretilen duvarları sayesinde ısı ve ses izolasyonu sunabiliyor. Çadır donanımında bulunan aksesuarlar arasında yüksek yoğunlukta süngere sahip yatak, iki adet kapı, fermuarlı iki pencere, bütün açıklıklar için sinek teli ve pilli LED aydınlatma yer alıyor.

İşte 2017 Mini Yeni Countryman! Fiyatı ne olur?
Mini One D Clubman 1.5 Litrelik Dizel Motoruyla Tanıtıldı
MINI modelleri fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler