VDF’ den yeni taşıt kredisi; SEAT Auto Credit

SEAT, araç sahibi olmak isteyenler için düşük taksitli ve 36 ay vade ile yeni bir taşıt kredisi sistemi sunuyor: SEAT Auto Credit.

SEAT markası VDF-Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. - SEAT Finans ile birlikte Avrupa’da kullanımı yaygınlaşan ve otomobil almayı çok cazip ve kolay hale getiren kredi sistemi Auto Credit’i hayata geçiriyor. Sistem, SEAT Ibiza, Ateca ve Leon model otomobil sahibi olmak isteyenler için daha uygun vadeler, düşük taksit imkanı ve geri alım garantisi sunuyor.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

SEAT Auto Credit adı verilen sistemde müşteriler başlangıçta düşük bir peşinatla ve düşük taksitli kredi ödemeleriyle SEAT marka otomobil sahibi olabiliyor. Auto Credit sisteminde müşteriler geri alım garantisinden yararlanabilecekleri gibi dilerlerse son taksit olan 36. taksit tutarını, 36. taksitin vade tarihinde geçerli olan faiz oranı ve kredi koşulları üzerinden 12 taksite bölebiliyorlar. Bu taksiti ödemek istemezlerse SEAT Finans araca geri alım garantisi veriyor.

Günde 27 liradan başlayan taksitlerle SEAT Ibiza!

3 yıllık kasko ve 1 yıllık uzatılmış garanti ürünlerinin de satın alınması gereken kampanya, 31 Mayıs 2017’ye kadar tüm SEAT Yetkili Satıcılarında uygulanıyor. Sistemde düşük aylık taksitler, düşük faiz oranı, balon ödeme, geri alım imkanları sunulurken, üç yıllık kasko ve uzatılmış garanti tutarları da kredi miktarına eklenerek oldukça cazip ve avantajlı bir paketle müşterilere sunuluyor.
SEAT Ibiza, Ateca ve Leon modellerine düşük taksitlerle sahip olmayı mümkün kılan SEAT Auto Credit’te, 47.400 TL tavsiye edilen anahtar teslim tutarıyla satışa sunulan Ibiza 1.0 75 HP Reference, aylık 795 liralık düşük taksitlerle satın alınabiliyor.

Geri Alım İmkanı da sunuluyor.

Sistem, aynı zamanda 36. taksit tutarını ödemek istemeyen müşteriler için geri alım imkanı da sunuyor. Bu durumda SEAT Finans, Auto Credit sisteminde belirtilen şartlarla otomobili geri alıyor. Böylece müşteri, son taksit tutarını ödemeden aracı iade edip sistemden ayrılabiliyor.

Örnek Taşıt Kredisi Hesaplama:

47.400 -TL tutarında tavsiye edilen anahtar teslim kampanyalı liste fiyatına sahip Ibiza 1.0 75 HP Reference araç için örnek hesaplama aşağıdaki gibidir:

Aracın tavsiye edilen anahtar teslim kampanyalı liste fiyatı - (TL)

47.400

Vade / taksit süresi - (ay)

36

Aylık faiz oranı - (%)

1,15

Yıllık faiz oranı - (%)

13,8

Peşinat - (TL)

14.220

Günlük taksit tutarı - (TL)

27

Aylık taksit tutarı - (TL)

795

36. taksit tutarı (balon ödeme) - (TL)

27.018

3 yıllık kasko bedeli - (TL) *

4254

1 yıllık uzatılmış garanti bedeli - (TL)**

812

Kredi tahsis bedeli:

 

            Gerçek kişilerde - (TL)

166

            Tüzel kişilerde - (TL)

800

Kredinin müşteriye toplam maliyeti - (TL)

69.063

*Bu örnekte 3 yıllık kasko bedeli tavan tutardan hesaplanmak suretiyle toplam kredi tutarına ilave edilmektedir. Kasko bedeli müşteriye göre farklılık gösterecektir. Kredi ve finansman şart ve seçenekleri VDF – SEAT Finans tarafından sağlanmaktadır.

**Uzatılmış garanti bedeli aracın beygir gücüne göre farklılık göstermekte olup tabloda Ibiza 1.0 75 HP Reference modeli için geçerli tutar yazılmıştır.

Yeni SEAT İbiza 2017’ ye “En İyi Ürün Tasarımı” Ödülü!
Yeni Seat Leon 2017 Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız...
Makyajlı Seat Leon Cupra 2017 yılına 296 beygir ile giriyor
Seat fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler