Toyota 2016 Aralık Kampanyası’nda rekabetçi fiyatlar!

Toyota, döviz kurlarının artışına rağmen müşterilerine avantajlar sağlayan rekabetçi fiyatlarını Aralık ayı kampanyasına yansıtıyor.

Toyota’nın 2016 Aralık kampanyasında 7.000 TL’ye varan indirimlerin yanında, piyasa şartlarındaki en uygun faiz ve vade seçenekleri de bulunuyor. Aralık kampanyasında Yaris ve Hilux 3.000 TL’ye, ÖTV ve kur farkının Toyota tarafından karşılandığı Corolla’nın dizel versiyonlarında ise 7.000 TL’ye varan indirimlerle tüm Toyota Plazalarda yeni sahiplerini bekliyor. Bunun yanında ayrıca geçtiğimiz 15 Kasım’da sunulan Türkiye üretimi Toyota C-HR da özel fiyatlar ile satışlarına devam ediyor.

Aralık kampanyasında, Toyota Yaris 45.350, Auris 57.950, Corolla 57.950, Hilux otomatik vites versiyonu 92.700 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor. Crossover segmentine farklı bir bakış açısı getiren 2017 Toyota C-HR ise kampanyaya özel fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Toyota’nın 2016 Aralık ayı kampanyasından yararlanacaklar indirimlerin yanı sıra taksitlerini 6 ay erteleyebilecekler. % 1,09’dan başlayan faiz oranları ve her bütçeye göre şekillendirilebilen 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota’nın Aralık kampanyasından yararlanacaklar, diledikleri takdirde ödemelerine 2017 yılının Haziran ayında başlayabilecekler. Bunun yanında, markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plazalarda “takas” imkânı da bulunuyor.

Çiftçilere Özel Kredi İmkânı

Toyota, tarım ve hayvancılık geliri olan çiftçilere de Aralık kampanyasında özel bir ayrıcalık tanıyor. ALJ Finans ve Garanti Bankası tarafından sunulan Çiftçi Kredisi imkanına Aralık ayında da devam eden Toyota’nın bu uygulamasından yararlanmak isteyen çiftçiler için eşit ödemeli, 6 ayda 1 ödemeli, yılda 1 ödemeli ve hasat dönmelerinde ödemeli kredi seçenekleri bulunuyor.

ALJ Finans ve Garanti Bankası işbirliği ile sunulan bu kredi ile Toyota sahibi olmak isteyen çiftçiler yüzde 1,19’den başlayan faiz oranlarından yararlanabilecekler.

Yeni Toyota Corolla ÖTV Zamlı Fiyat ListesiYorum

0 Yorum

Benzer Haberler