SsansgYong 2015 modellerde Temmuz kampanyası 2016-06-20

SsansgYong 2015 Modellerde Cazip Fiyat Seçenekleri Başladı

Bugün ki yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte SsangYong kampanyaları ile alakalı olarak en yeni seçenekleri çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olacağız. Kısa zaman içerisinde ülkemizde sıklık ile rastladığımız araç markalarından birisi olarak dikkat çeken marka, yeni modelleri ile çok daha fazla ilgi çekmeye devam ediyor diyebiliriz.
Özellikle SUV sınıfı için araçlar geliştiren ve her geçen gün popülerlik düzeyini çok daha fazla arttıran marka, yeni modelleri ile olduğu kadar bir sene önceki modelleri ile de satış rakamlarını katlayan ve her geçen gün çok daha ciddi bir şekilde kazanan markalardan birisi olma yolunda hızlı adımlar atıyor diyebiliriz. Öyle ki kampanyalar peşi sıra geliyor.
SsansYong indirimleri ile alakalı olarak resmi internet sitesinden sizlerde sorunsuz bir şekilde takip yapabilirsiniz. Ancak bizler, sizlere bu anlamda en güncel seçenekleri sunabilmek ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olabilmek için kapsamlı bir şekilde araştırma yaptık ve bu araştırma sonucunda da en güncel kampanya seçeneklerini sizlere sunma yoluna gidiyoruz.

SsansgYong 2015 Modellerde Cazip Fiyat Seçenekleri Başladı
Marka, şuan için 2016 yılı modellerinden ziyade elinde satamadığı 2015 yılı modelleri ile alakalı olarak cazip seçenekleri sizlere sunarak hem marka bilinirliğini yaygın hale getirmek, hem de eski modellerden tam olarak maddi kar elde edebilmek için bir önceki senenin modellerinde çok ciddi bir şekilde fiyat indirimi yapma yoluna gitti desek yanlış bilgi vermiş olmayacağız.
4 ayrı modelinin 2015 yılı modellerinde çok cazip fiyat seçeneklerini sizlere sunma yoluna giden şirket, özellikle en çok satan modellerinde bunu yaptı ki kısa süre içerisinde çok daha cazip seçenekler ile sizlere 2016 model araçlarına yönelik olarak da ciddi indirimler sunabilmek için bu yola gitti demek de yanlış olmaz. İndirimli fiyatlar aşağıdaki gibidir;

 
2015 SsangYong Tivoli – 69.900 TL’den Başlayan Fiyatlar (Altın Direksiyon Ödüllü Araç)
2015 SsangYong Korando Sports – 64.900 TL’den Başlayan Fiyatlar
2015 SsansgYong Rexton W – 133.000 TL’den Başlayan Fiyatlar
2015 SsangYong Rodius – 152.900 TL’den Başlayan Fiyatlar
ile birlikte an itibari ile tüm yetkili satış merkezlerinde siz değerli müşterilerini bekliyor.

SsangYong Araç Kredisini Online Olarak Sorgulayın, Bilgi Edinin

Resmi internet sitesi üzerinden birçok farklı hizmeti sizlere sunma yoluna giden ve kolay bir şekilde bilgi edinmenize yardımcı olma amacı içerisinde olan şirket, kredi sorgulaması ile alakalı olarak da yine internet sitesi üzerinden sizlere son derece büyük bir imkan sunuyor demek de yanlış olmaz.
Kendi sitesi üzerinden sizlerin bilgisini alarak tarafınıza ne kadar araç kredisi sağlanabileceği ile alakalı olarak bilgi sahibi olabilmeniz için form dolduruyorsunuz. Doldurduğunuz formdaki bilgiler kısa bir zaman dilimi içerisinde en ince ayrıntısına varana kadar araştırılıyor ve sonrasında sizler bu anlamda çok daha yeni seçenekleri değerlendirme şansına sahip oluyorsunuz.
Bu ekrana gelerek bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra firma bilgilerinizi inceleyecek ve tarafınıza çıkabilecek maksimum araç kredisi fırsatı ile alakalı olarak sizlere en güncel bilgileri sunma yoluna gidecek. Daha fazlası için resmi internet sitesinde ufak bir gezinti yapmanızı da öneririz.
 

SsangYong Güncel Fiyat Listesi

Marka resmi internet sitesi üzerinde kendi araç modelleri ile alakalı olarak fiyat listesini resmi şekilde güncelledi. Markanın en yeni fiyat seçenekleri ile alakalı olarak çok daha kapsamlı bir şekilde bilgi sahibi olabilmek için BURAYA TIKLAYIN. Daha güncel kampanya haberleri için sitemizi ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.
Peugeot Temmuz 2016 Satış Kampanyaları Kasıp Kavuruyor başlıklı yazımızda peugeot temmuz 2016 kampanyası, peugeot indirimleri ve peugeot satış kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler