SEAT’tan CUPRA tasarımlı bisiklet - FABIKE CUPRA!

SEAT’ ın artık bağımsız bir marka olarak konumlandırdığı CUPRA, İtalyan bisiklet üreticisi FABIKE ile işbirliği geliştirerek, otomobillerin dinamizmini ve tasarımını yeni FABIKE CUPRA bisikletlerine taşıyor.

CUPRA’ nın sportif tasarımı, bu defa iki tekerlek üzerinde deneyimleniyor. Bu yeni projede CUPRA, bisiklet pazarında benzersiz bir konuma sahip olan İtalyan FABIKE markası ile işbirliği yapıyor. Kullandığı tüm malzemelerin teknolojisini, üst segment yarış bisikletinin tasarım ve avantajlarıyla birleştiriyor. Bu harmanı bisiklet sürücülerinin beğenisine sunan CUPRA markası, FABIKE CUPRA ile en zorlu yol bisikleti sürücüsünü bile hayal kırıklığına uğratmayacak şekilde tasarlanıyor.

FABIKE imzası taşıyan tüm bisikletlerde olduğu gibi FABIKE CUPRA da 100 adeti aşkın farklı parçadan üretilmekte, bu parçaların ise tek tek elle montajı ortalama dört saat sürmekte. FABIKE CUPRA’ yı bu denli özel kılan ise yarış gidonları, hidrolik disk fren takımları, tek vitesli kayışlı aktarım sistemi ve karbon fiber kadronun bir arada olması. FABIKE CUPRA marka bisikletin 2019 yılında satışa sunulması planlanıyor.

2018 SEAT Arona Dizel Satışa Sunuldu! İşte Fiyat Listesi
SEAT’ ın yeni markası CUPRA: Sofistike ve Güçlü
SEAT’ ın yeni SUV’unun adı Tarraco olacak
2018 Seat Arona Türkiye Fiyat Listesi
2018 Yeni SEAT Arona’ ya Euro NCAP’ tan 5 Yıldız
Yeni Seat Leon 2017 Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız...
Seat fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler