SEAT Yılsonu kampanyası Ocak’ta da devam ediyor

SEAT, ZUBİZU üyeleri için büyük yılsonu kampanyasını 15 Ocak’a kadar uzattı.

SEAT,  Leon ve Yeni Ibiza modellerinde ZUBİZU üyelerine özel büyük indirimlerle Ocak ayında da iddialı. Kampanya kapsamında Yeni SEAT Ibiza, yüzde 10'a varan; SEAT Leon ise yüzde 7’ye varan tavsiye edilen indirimlerle SEAT Yetkili Satıcılarında satışa sunuluyor.

SEAT, ZUBİZU üyeleri için büyük yılsonu kampanyasını uzattı. 15 Ocak 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanyada, eşsiz tasarım, dinamizm ve kullanım kolaylığını bir arada sunan Yeni SEAT Leon 1.2 TSI 110 HP DSG Style modeli, yüzde 7’ye varan tavsiye edilen indirimlerle SEAT Yetkili Satıcılarında satışa sunuluyor.

Bununla birlikte SEAT ’ın Ibiza severler için de fırsatları sürüyor. Tasarımı, kalitesi, teknolojik özellikleri ve etkileyici dinamizmi ile şimdiye kadar geliştirilen ve “en iyi Ibiza” olarak tanımlanan Yeni SEAT Ibiza 1.0 75 HP Style modelinde yüzde 10'a varan; 1.0 EcoTSI 115 HP DSG Style modelinde ise yüzde 3’e varan tavsiye edilen indirimlerle 15 Ocak’a kadar SEAT Yetkili Satıcılarında satışa sunuluyor.

Coupé bir aracın zerafeti ile station’ın çok yönlülüğünü birleştiren SEAT Toledo ise dinamik sürüşten ödün vermek istemeyenler için güvenli ve kaliteli bir aile aracı sunuyor. Konforuyla fark yaratan SEAT Toledo’ nun 1.4 TSI 125 HP DSG S&S Style modelinde, yüzde 6’ya varan tavsiye edilen indirimler 15 Ocak’a kadar SEAT Yetkili Satıcılarında kullanıcılarını bekliyor.

2018 Seat Arona Türkiye Fiyat Listesi
2018 Yeni SEAT Arona’ ya Euro NCAP’ tan 5 Yıldız
Yeni Seat Leon 2017 Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız...
Seat fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…
Makyajlı Seat Leon Cupra 2017 yılına 296 beygir ile giriyor
2018 Yeni Seat Arona SUV teknik özellikleri ve fiyat bilgisi
Yeni SEAT İbiza 2017’ ye “En İyi Ürün Tasarımı” Ödülü!


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler