SEAT Yetkili Servisleri’ nde ZUBİZU kampanyası

SEAT’ ın, ZUBİZU mobil uygulamasını kullanan araç sahiplerine yönelik başlattığı servis kampanyasında, SEAT Yetkili Servisleri’ nde gerçekleştirilen harcama tutarına göre % 30’lara varan indirimler sunuluyor.

İspanyol otomobil üreticisi SEAT’ ın uygulamaya aldığı ve SEAT Yetkili Servisleri’ nde gerçekleştirilen 2 yaşını doldurmuş tüm SEAT modellerini kapsayan servis kampanyasında, ZUBİZU mobil uygulamasıyla gerçekleşen işlemler sonucu araç sahipleri harcama tutarına göre artan oranlarda indirimlerden faydalanabiliyor.

SEAT kullanıcılarına özel bu uygulamada, aracı 2 yaşını doldurmuş ve garantisi biten tüm SEAT sahipleri anında % 10 indirim hakkı kazanıyor. SEAT Yetkili Servisleri’ nde yılsonuna kadar sürecek olan kampanyada, ZUBİZU mobil uygulamasını kullanan araç sahipleri, hasar onarımları hariç, bakım ve mekanik onarım dâhilindeki tüm orijinal parça, aksesuar ve işçiliklerde her 600 TL'lik (KDV hariç) harcamada %2 oranında indirim kazanarak, yüzde 10’dan başlayan ve yüzde 30’a varan indirim elde ediyor.

Yeni Seat Leon 2017 Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız...
Seat fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…
Makyajlı Seat Leon Cupra 2017 yılına 296 beygir ile giriyor
2018 Yeni Seat Arona SUV teknik özellikleri ve fiyat bilgisi
Yeni SEAT İbiza 2017’ ye “En İyi Ürün Tasarımı” Ödülü!


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler