Range Rover Velar’ın içi görüntülendi!

Land Rover gelecek ay 2017 Cenevre Otomobil Fuarı'nda yeni SUV’si Range Rover Velar’ı tanıtmadan evvel casus fotoğrafçılar tarafından içi görüntülendi.

Casus fotoğraflarda görülen Range Rover Velar 2017, iki tonlu siyah-beyaz bir iç tasarıma sahip gibi görünüyor. Dört direksiyonlu direksiyon, 2017 Land Rover Discovery'yi anımsatıyor, ancak yine de oldukça farklı. Orta konsol düzeni yeni nesil Discovery'den izler taşımakla beraber bazı ayrışmalar var.

İki merkezi HVAC havalandırma deliğinin altında, InControl Touch sisteminin yeni sürümlerinden biri olduğunu düşündüğümüz dokunmatik ekranlı bir bilgi-eğlence sistemi var. İklim kontrol sistemi için döner düğmelerin yanı sıra, dokunmaya duyarlı bazı kumandalar da var gibi görünüyor. Ayrıca vites seçme düğmesi için döner kumanda düğmesi var.

Range Rover Velar şu anda Jaguar F-Pace'i destekleyen IQ hafif alüminyum platformunu kullanacak. Lansman sırasında, motor seçenekleri diğer aile modellerinden tanıdık Ford yapımı V6 ünitelerini içerecek, ancak ilerleyen zamanda Ingenium 6 silindirli benzinli ve dizel üniteler ile yer değiştirecek. Ayrıca, 395 beygirlik Ingenium 4 silindirli benzinli motorun plug-in hibrid versiyonunun eklenmesi de bekleniyor.

Land Rover, Range Rover Velar'ı Range Rover Evoque ve Range Rover Sport arasında konumlandırdı ve 2017 yılı sonlarına doğru yollara çıkacak.

İşte Yeni 2017 Land Rover Discovery
2017 Range Rover Sport 2.0 Dizel Türkiye fiyat listesi açıklandı
Land Rover/Range Rover fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…

 

 Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler