Nissan Türkiye’ye Uluslararası Ödül

Nissan müşterilerine en iyi hizmetin verilmesi stratejisinin bir parçası olarak her sene düzenlenen “Bölgesel Beceri Yarışması”nda Nissan Türkiye’den Nergis Öncü “Satış Danışmanı Mükemmellik” ve “En İyi Araç Teslimatı” kategorilerinde birinci oldu.

Nissan müşterilerine en iyi hizmetin verilmesi stratejisinin bir parçası olarak her sene düzenlenen Bölgesel Beceri Yarışması sonuçlandı. Nissan Orta Doğu bayi çalışanları arasından en iyilerin seçildiği yarışmada, Nissan Türkiye katılımcısı Nergis Öncü, “Satış Danışmanı Mükemmellik” ve “En İyi Araç Teslimatı” kategorilerinde birinciliği kazanarak büyük bir başarıya imza attı. “Servis Danışmanı Mükemmellik” kategorisinde de Meliha Kıran üçüncü sırayı aldı. 

Mükemmel müşteri deneyimi yaşatılması hedefiyle düzenlenen yarışmaya bölge ülkelerinden 2 bin 500 teknisyen, satış danışmanı, servis danışmanı ve yedek parça sorumluları katıldı. Nissan çalışanlarının motivasyonlarını artırmak için oldukça önemli olan yarışmada; jüri üyeleri yarışmacıların Nissan markasına yönelik bireysel sunumlarını, bilgi düzeyini, araç başında Nissan Satış ve Satış Sonrası Hizmet Standardı performanslarını temel alarak puanlama yaptılar.

Nissan'ın dünya genelindeki pazarların tamamında olduğu gibi Orta Doğu’da da müşterilere en üst düzey müşteri hizmetleri sunarak beklentilerin ötesinde bir deneyim yaşatmaya odaklandıklarını belirten Nissan Orta Doğu Genel Müdürü Samir Cherfan “Müşterilerimiz için mükemmel bir deneyim sunma kapasitesine sahip, oldukça yetenekli ve motivasyonu yüksek bir işgücü yaratmak için kendi çalışanlarımıza yatırım yapıyoruz. Bu sene gördüklerim sayesinde, otomotiv endüstrisinde 'En İyi Müşteri Deneyimi'ni sağlamaya yönelik hedefimiz doğrultusunda büyük ilerleme kaydettiğimizi biliyorum. Yarışmada kazanan arkadaşlarımı kutluyor, üstün başarıları ve gayretleri için tüm katılımcılara saygılarımı sunuyorum." şeklinde konuştu.

Nissan fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler