Nissan Temmuz Kampanyası

Nissan, temmuz ayı kampanyası kapsamında düşük faiz ve indirim fırsatları sunuyor.

Kolayca Qashqai-Kaşkai sahibi olacağınız avantajlar ve 1.500 TL değerinde hediye akaryakıt Nissan bayilerinde sizi bekliyor!

Tüm Nissan Qashqai 2017modellerinde akaryakıt hediyesi yerine, kampanyalı anahtar teslim liste fiyatlarına ek olarak 1.500 TL indirim geçerli olacaktır.

Nissan Micra modelini satın almak isteyenler 12.000 TL, Juke modelini satın almak isteyenler 18.000 TL12 ay %0 faiz; Pulsar*, Qashqai  ve X-Trail sahibi olmak isteyenler ise 40.000 TL, 15 ay %0,99  faiz fırsatından yararlanabilirler.

Yılın en iyi Pick up’ı Navara ile Nissan heyecanını yaşamak isteyenler için 40.000 TL, 15 Ay yüzde 0,99 faiz ve 6.000 TL’ye varan nakit indirimi birlikte sunulmaktadır.

Kampanya

*Söz konusu kampanya koşulları Nissan Pulsar ürünü için 2016 model yılı araçlarda geçerlidir.

Nissan - Kampanyalar

BAMO : Bireysel Aylık Maliyet Oranı BYMO : Bireysel Yıllık Maliyet Oranı

** Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu kampanya Nissan Otomotiv A.Ş.'nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

*** Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Belirtilen aylık faiz oranları, tüm modellerde gerçek kişilerin perakende kanalı ile yaptığı araç alımlarında geçerlidir. Tahsis Ücreti Kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin yüzde 5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Yüzde 5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Kampanyada belirlenmiş vade ve tutarın dışında yapılan kullanımlardan oluşabilecek farklar müşteri tarafından karşılanır.

2017 Seat Ateca vs Nissan Qashqai – Karşılaştırma, Test ve Yorum için tıklayınız...
Yeni kasa Nissan Juke’un detayları belli olmaya başladı
Nissan’dan köpekli ailelere özel X-Trail 4Dogs
Nissan fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler