Nissan Şubat Kampanyası sizi tatile gönderiyor

Şubat ayında bir Nissan otomobil almak isteyenler avantajlı vade ve faiz seçeneklerinin yanı sıra tatil fırsatı yakalıyor. Micra veya Juke alanlar 1.500 TL, Qashqai veya X-Trail alanlar için ise 2.500 TL tutarında tatil hediye çeki kazanma fırsatı.

Nissan, Şubat ayında bir Nissan modellerinden almak istiyenler avantajlı faiz ve vade seçeneklerinin yanı sıra tatil imkanı da sunuyor. 2015 model yılı Micra veya Juke alacaklar 20 bin TL krediye 20 ay vade ve yüzde 1,15 faiz, Qashqai veya X-Trail modellerini almak isteyenler isteyenler ise 50 bin TL krediye 20 ay vade ve yüzde 1,15 faiz fırsatından yararlanabilecekler.

 

2016 model yılı Micra, Juke, Qashqai ve X-Trail sahibi olmak isteyenler ise aynı vade ve faiz seçeneklerinin yanı sıra tatil çeki imkanından da yararlanabilecekler. Micra veya Juke alanlar 1500 TL, Qashqai veya X Trail alanlar ise 2500 TL tutarında tatil hediye çeki kazanma şansını elde ediyorlar. Tatil hediye çeki almak istemeyenler ise aynı meblağda indirimden yararlanabilecekler.

 

Hediye çeki kampanyası kullanım koşulları aşağıdaki gibidir.

Hediye çeki 01.02.2016-30.04.2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Hediye çeki yurtdışı turları, gemi turları, Kıbrıs otelleri, kültür turları ve yurtiçi otel konaklamalarında geçerlidir.

Hediye çeki rezervasyon işlemlerinizi yanlızca Jolly Tur kurumsal satış hatta olan 08505222016 veya [email protected] e-posta adresi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hediye çeki diğer acenta ve ofislerde kullanılamaz.

Tur paketine dahil olmayan münferit uçak bileti alımlarında geçerli değildir. Uçak+Konaklama alınabilir, yalnızca uçak bileti alınamaz.

Otomobil alımınızı takip eden 2 iş günü içerisinde kurumsal satış hattamızda bulunan özel seyahat danışmanları size telefon ile ulaşacaklardır ve kalan tüm işlemleriniz için size yardımcı olacaklardır.

Hediye çeki kullanımı sigorta, yiyecek-içecek, extra harcama, vize, ulaşım ve müze ören yeri girişlerini kapmasamaz.

Hediye çekiniz üzerinde yazan tutardan daha az tutarda yazan bir satınalım yapmanız durumunda kalan bakiyenizi çek süreniz boyunca başka bir üründe kullana bilirsiniz.

Hediye çekiniz üzerinde yazan tutardan fazla bir tutarda satın alım yapmanız halinde aradaki farkı havale/EFT veya kredi kartınız ile taksitli ödeyebilirsiniz.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler