Nissan Qashqai ve X-Trail için premium konsept paketi

Nissan Qashqai ve X-trail Premium konseptleri ile Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergilenecek.

Nissan Mart ayındaki Cenevre Otomobil Fuarı'nda Qashqai ve X-Trail modellerinin lüks özellikler taşıyan Premium Concept adlı özel versiyonlarını sergileyecek. Qashqai ve Xtrail’in Avrupa pazarındaki satış başarısını kutlamak için Nissan, bu iki modeli aksesuarlarla donatmaya ve özelliştirme potansiyelini sergilemeye karar verdi. Qashqai üst düzey kentliler için hedeflenirken, X-Trail üst düzey maceraperestler için tasarlanmış. Qashqai Premium konsepti şehir için, X-Trail Premium konsepti ise off-road arazi kullanımı için uygun.

Qashqai Premium konsept paketi mat siyah kaplama ve tekerlek bombeleri, pencere çevreleri, tavan rayları ve far yuvalarında altın bakır aksanlar ile sunuluyor. Gövdenin alt kısımları gerçek karbon fiber ile bezenmiş, 20 inç alaşım jantlar ise tasarımları ve bakır renkli detayları ile ön plana çıkıyor. Nissan, bu özel Qashqai’nin iç kabin görselini paylaşmamış ancak aracın koltuklarında yumuşak beyaz Nappa deri döşeme, sırt ve orta kısımlarda kapitone bulunacağı biliniyor. Kabin içinde ayrıca karbon fiber, siyah saten krom ve parlak siyah aksanlar kullanılıyor.

X-Trail Premium konsept paketi ise kaput ile tavanda mat beyaz ve koyu siyah karışımı karbon fiber görünümü ile geliyor. Bu modelde de altın bakır aksanlar var ve bu kez ön koruma plakası ile 20 inç jantlarda bulunuyorlar. Dış cephede ise parlak siyah çamurluk üstleri ve gövde kaplamaları göze çarpıyor. Kabin içi özellikleri arasında bulut efektli tasarıma, altın inci renginde fitillere, doğal ten rengi ve siyah ile kontrast yaratılan renge sahip deri döşemeler yer alıyor. Nissan tasarımcıları, aracın kabinini konsolda ve kapı triminde mat krom siyah karbon fiber aksanlar kullanarak hareketlendirmiş. Nisan iki crossover konseptini 1 Mart’ta kapılarını açan Cenevre Motor Show’da sergileyecek.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler