Neden Nissan Qashqai (Kaşkai) alınır mı? İşte özellikleri

Nissan Qashqai 2017 yılına damgasını vuran otomobillerden biri oldu

Crossover’ın öncüsü Nissan Qashqai; öngörüye sahip gelişmiş teknolojisi, dinamik sürüş keyfi ve kusursuz tasarım iddiasıyla çok iddialı... 

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai özellikleri 

1598

CC

MOTOR HACMİ

130

HP

MOTOR GÜCÜ (HP)

4.6

L/100 KM

YAKIT TÜKETİMİ - KARIŞIK


NISSAN QASHQAI İLERİ TEKNOLOJİ

Teknolojiyle beslenen Nissan Qashqai’nin ruhu hâlâ asi. Yepyeni tasarıma sahip bedeniyse, daha önce hiç olmadığı kadar güçlü ve sportif. Siz de Nissan Qashqai’nin enerjisini keşfedin.

NissanConnect

KEYİF BENİM

2017 Yeni Nissan Connect’in 7”lik parlama yapmayan yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranı, zengin özellikleri ve kolay kullanım sağlayan menüsüyle yolculuklar artık daha keyifli. Müzik, Navigasyon, Çevre Görüş Sistemi... Hayatınızı kolaylaştıracak ve sizi mutlu edecek ne varsa bu ekranın içinde. Ayrıca ister akıllı telefonunuzla, isterseniz iPod’unuz ya da MP3 çalarınızla  Yeni Nissan Connect’e bağlanın ve müziğin keyfini çıkarın.

Kalıcı Bir Etki

KALICI BİR ETKİ BIRAKIN

Tüm bakışlarını üzerinize çekecek tasarımı ve size prestij katacak detayları ile Nissan Qashqai sizi mükemmel tamamlayacak. Omurganızı destekleyen koltuklar, konforlu oturma alanı ve şıklığınızı arttıran ambiyans aydınlatmasıyla Nissan Qashqai hiç ayrılmak istemeyeceğiniz kadar çekici.

Her Açıdan Güvenlik!

HER AÇIDAN GÜVENLİK!

Nissan Güvenlik Kalkanı'yla yoldayken gücü ve güveni hissedeceksiniz. Kameralar ve sensörlerle 8 farklı güvenlik sistemine sahip Nissan Qashqai ile her zaman yola ve çevrenize hakim olun. Sezgilere sahip biçimde geliştirilmiş Nissan Güvenlik Kalkanı teknolojisiyle her açıdan güvende olacaksınız.

Artık park etmenin kolayı var!

PARK ETMENİN KOLAYLIĞI

Akıllı Park Sistemi ile park etmek artık çok daha kolay ve keyifli. Aracınızı park etmek istediğiniz zaman, Akıllı Park Sistemi düğmesine basın ve sistemin uygun park alanını tespit etmesini bekleyin yeter. 4 kameralı Nissan Çevre Görüş Sistemi, aracınızın panoramik görünümünü çıkararak manevra yaparken farklı görünüm modlarına geçiş yapabilmenizi sağlayacak. Siz de park etme kolaylığını yaşamak için bu teknolojiyle mutlaka tanışın.


Nissan Qashqai’nin sürüşe tepki veren, öngörülere sahip teknolojileriyle yolda güveni ve desteği hissedeceksiniz. Örneğin gövde kontrolü, geliştirilmiş süspansiyon sistemi yardımıyla gövde hareketlerini yöneterek daha konforlu bir sürüş deneyimi sunar.

 

İlişkili haber

2017 Nissan Qashqai fiyatı Yorum

1 Yorum

Edip samsum 2017-05-27 15:51:32

Benzer Haberler