Mitsubishi indirime gitti

Mitsubishi başta 2015 model L200 modellerde olmak üzere birçok modelinin fiyatlarında indirim yapma kararı aldı.

Mitsubishi, 2015 model L200 için 4.500 TL’ye varan indirim avantajı sunuyor. 

Nisan ayı boyunca geçerli olan kampanyada, Mitsubishi ASX’lerde 5.100 TL, Mitsubishi Attrage’larda ise 3.400 TL’ye varan indirim fırsatları da bulunuyor.

MITSUBISHI L200

SUV özelliklerine sahip yeni Mitsubishi L200, dünyada bir ilke imza atarak sunduğu dizel motorda MIVEC uygulamasıyla, yüzde 20’ye varan yakıt tasarrufu ve yüzde 17 daha az karbon salınımı vadediyor. Araçta ayrıca, Pajero’dan geliştirilen yeni 4 sürüş modlu 4x4 Super Select sistemi kullanılıyor.

MITSUBISHI ASX 1.6 DİZEL

Dizel motorlu Mitsubishi ASX de, yeni 1.6 DI-D motor, yakıt tasarrufu ve düşük emisyon salınımı vadeden diğer model. Auto Stop&Go (AS&G) fonksiyonu düşük yakıt tüketimi hedeflenirken, aerodinamik tasarımı ve hafif gövde yapısı ise enerji kaybını minimuma indirgenmesi amaçlanıyor.

MITSUBISHI ATTRAGE

1,2 Intense MT ve CVT modelleriyle Türkiye pazarına sunulan Mitsubishi Attrage, markanın yakıt tüketiminde iddialı olduğu bir başka model. Anahtarsız giriş sistemi ve çalıştırma, tam otomatik dijital klima, cruise control, bluetooth, yağmur ve far sensörü, ısıtmalı ve sinyalli yan aynalar, deri direksiyon ve vites topuzu, alüminyum alaşımlı jantlar gibi iç ve dış donanımları bulunan Attrage’da bu özelliklere ek olarak; EBD destekli ABS ve BA fren destek sistemi, ASTC aktif denge kontrolü ve kaymayı önleyici çekiş sistemi, 6 hava yastığı ayrıcalıkları da standart olarak sunuluyor.

B segmentinde yer alan Attrage, fabrika verilerine göre 100 kilometrede ortalama 4,9 litre yakıt tüketimi ve ortalama 113 g/km CO2 salınımı yapıyor. Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler