Makyajlı Yeni Nissan X-Trail 2017 ne zaman gelecek? Fiyat bilgisi…

Amerika’da Nissan Rouge adı altında satışa sunulan Nissan X-Trail’in makyajlı versiyonu ne zaman yollara çıkacak belli oldu? Yeni Nissan X-Trail 2017 fiyat bilgisi…

Cenevre Otomobil Fuarı'nda makyaj ile güncellediği Qashqai modelini gün yüzüne çıkaran Nissan, bir üst segmentte yer alan X-Trail modelinin makyajlı versiyonunu Nisan ayında Çin’de satışa sunmaya hazırlanıyor.

Daha önce Amerika pazarı için satışa sunulan yeni Rogue ile oldukça benzer bir tasarıma sahip olan yeni Nissan X-Trail 2017, kardeşi Qashqai ile benzer güncellemelerden geçti. Güncellenen tamponlar, yeni ızgara ve LED gündüz farları ile daha sportif bir görünme kavuşacak olan aracın iç mekânında ise GT-R tarzında üç kollu yeni direksiyon simidi (muhtemelen üs donanım seviyesinde olacak) ve multimedya sistemini yer alacak.

Türkiye versiyonlarında motor seçeneklerin de büyük bir değişim beklenmiyor. Çin’de Nisan ayında satışa sunulması beklenen yeni X-trail 2017’nin Türkiye’ye yaz ayları başlarında gelmesi bekleniyor. Makyajlı yeni Nissan X-Trail 2017 fiyat etiketinin 150 bin TL’den başlaması bekleniyor.

Makyajlı Nissan Qashqai/Kaşkai Özellikleri-Fiyat Listesi için tıklayınız...
Nissan’dan köpekli ailelere özel X-Trail 4Dogs
İşte Makyajlı 2017 Nissan X-Trail
Nissan fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler