Makyajlı 2018 Suzuki Vitara ilk kez görüntülendi

Mevcut Suzuki Vitara iki yıl önce yollara çıkmıştı, ancak marka ilk kez casus fotoğrafçılar tarafından görüntülenen bir makyajlı versiyonu test etmeye başlamış bile.

Makyajlı Suzuki Vitara'nın ne zaman piyasaya çıkacağını söylemek zor, ancak önümüzdeki 2018 yılı ilk aylarında tanıtılması muhtemel görünüyor. Şimdilik, özellikle ön cephesinde, mevcut Vitara modelinden ayıran bir takım değişikler görebiliyoruz.

Önde, siyah beyaz kamuflajın olması Suzuki’nin Vitara’nın tamponunu, hava giriş yerlerini ve ön ızgarayı değiştirmeyi planladığını gösteriyor. Bu prototipin arka yüzünde herhangi bir değişiklik yapılmamış gibi görünse de bitmiş modelin güncellenmiş bir tampon ve farklı farlara sahip olması bekleniyor.

Belki Vitara için en önemli değişiklikler güvenlik özellikleri için gelebilir. Bu testte, ön tampona ilave sensörler takılmış görünüyor ve bu da gelişmiş çarpışma öncesi uyarı sistemi eklenecek anlamına geliyor.

Makyajlı Suzuki Vitara 2018 , motor gamında küçük güncellemeler dışında bir değişiklik beklenmiyor. Bir ihtimal 1.6 litrelik 118 beygirlik dizel ünite eklenebilir.

Yeni Suzuki Vitara 2017 Fiyat Listesi
2017 Suzuki Vitara 1.6 GLX 4x4 Otomatik Test Sürüşü ve Yorum


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler