LEXUS 224 Model Arasından En Kusursuz Otomobil Markası Seçildi

J.D. Power’ ın “Kalite Araştırması’nda” 36.186 araç sahibi farklı segmentlerden 224 modeli karşılaştırdı, Lexus yine zirvede yer aldı…

Lexus, lüks ve kusursuz otomobiller üretme geleneğini bir kez daha taçlandırdı. Global araştırma şirketi J.D. Power’ ın “Kalite Araştırması’nda” üst üste altıncı kez en sorunsuz marka seçilen Lexus, zirvedeki yerini korudu. Araç Güvenilirliği araştırmasında ilk sırayı alan Lexus, satış ve satış sonrası hizmetlerde “mükemmeliyetçi” çizgisini sürdürdü.

Dünyanın en saygın bağımsız araştırma kuruluşlarından biri olan ve otomotiv sektörüne yönelik yaptığı çalışmalarla yıllardır adından söz ettiren J.D. Power araştırmasına, 36 bin 186 araç sahibi katıldı. Kullanıcıların 3 yaşındaki araçlarında yaşadıkları sorunları ve deneyimleri temel alınarak gerçekleştirilen çalışmada farklı segmentlerden en çok tercih edilen 224 model yer aldı. Lexus modellerinin yüksek kalitesini bir kez daha kanıtlayan bu sıralamada, motordan şanzımana, ses sistemlerinden navigasyona, havalandırmadan koltuklara kadar 177 kategoride karşılaşılan sorunlar araştırmaya konu oldu.

En az problem çıkaran modelleriyle Lexus bu araştırmada üst üste 6’ncı kez, en sorunsuz marka olarak yerini korudu. Lüks modellerinin yanı sıra üretim kalitesi ve işçiliğiyle öne çıkan Lexus’ un müşteri memnuniyeti uzun dönemde gerçek kullanıcılar tarafından da bir kez daha kanıtlanmış oldu. Müşteri tercihlerinde önemli bir rol oynayan Lexus’ un sorunsuzluğu ve güvenilirliği, Lexus’ ların 2. el değerini daha da yükseltiyor.

İşte Yeni Lexus LS+ Concept
Lexus Hibrette Çok İddialı
İşte 2017 Yeni Lexus LC 500
Lexus’tan Kendi Kendini Onaran Boya!
Lexus fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler