Lamborghini'nin yeni hoparlör fiyatı arabanızdan pahalı olabilir!

Yerel elektronik mağazanıza gidip, 100 dolardan daha düşük bir sürede oldukça hoş bir Bluetooth hoparlörü satın alabilirsiniz. Ancak en iyisini arıyorsanız, Lamborghini'nin cevabı var.

İtalyan otomobil üreticisi son olarak Lamborghini Aventador'dan ilham alan docking istasyonu ve hoparlörünü yaratmak için iXOOST ile bir araya geldi. Esavox'u taklit etti, görünüşe göre markanın otomobilleriyle aynı standartlara göre üretildi.

Aslında Lamborghini, karbon fiber monokok şasinin yanı sıra Aventador'dan gerçek bir egzoz sistemi kullandığını açıkladı. Buna ek olarak, seramik hoparlörlerin her biri bir amortisör sistemi içeriyor.

Diğer özellikler arasında Bluetooth 4.0, bir analog giriş ve bir ADC / DAC yer alıyor. Hepsi bir arada, ünite 800 watt güç pompalıyor ve 6.1 sanal surround sistemi sayesinde keskin sesler sunuyor. Belki de en etkileyici şey hoparlör sisteminin tamamının el yapımı olması.

Bu Lamborghini karbon fiber hoparlörler 24.000 dolar fiyat etiketine sahip.  Üstün ses ekipmanları dünyasında, bu Porsche'nin 3.000 dolarlıklık 911 Soundbar'ını ucuz gibi gösteriyor.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler