''Kutsal'' Lamborghini Huracan Satışa Çıktı!

Süper otomobil üreticileri arasında önemli bir yer tutan Lamborghini'nin, çok ama çok özel ve dünyada başkası olmayan bir Huracan'ı yakın zamanda açık arttırmaya çıkacak. Beyaz ve altın renklere sahip olan Huracan, Papa Francis'in imzasına sahip ve 250.000$'dan açılan tekliifler 415.000$'a kadar yükselmesi bekleniyor.

Değişikliklerin tamamını dışarısında yaşayan aracın, kaputunun altındaki motor aynıdır. RWD düzene sahip Huracan, V10'undan 581 beygir ve 540 Nm tork üretebiliyor. Yani süper otomobilin yeni sahibi aracın performansı hakkında endişe etmeyecek. 0-100 km/s hızlanması 3.4 saniye olan aracın azami hızı 320 km/s. Tabi bunların yanında Huracan'ın "Papa'nın" kutsamasına sahip olduğunu da unutmamak gerek.

Satıştan kazanılan tüm gelir hayır kurumlarına gidecek.

Farklı farklı gruplara dağıtılacak olan bu gelirin %70'i Işid zulmü gören Irak kenti Ninova'ya, %10'u "Amici per il Centrafrica Onlus'a", %10'u Groupe International Chirurgiens Amis de la Main'e (GICAM) ve son %10'luk kısmı da Pope John XXIII Community Association'a bağışlanacak.

12 Mayıs'ta kapılarını açacak olan müzayede de siz de bulunabilirsiniz. Eğer Papa tarafından imzalanmış bir Lamborghini istiyorsanız, son şansınız bu olabilir...Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler