İşte Yeni Kasa Seat İbiza 2017

Yeni 2017 Seat İbiza’nın ağabeyi Leon’dan izler taşıyan yeni kasa versiyonunun resimleri ve özellikleri internete sızdı. Yeni Seat İbiza fiyat etiketi ne olur?

Küçük sınıfın iddialı oyuncularından Seat İbiza'ya ait yeni görseller yayınlandı. Böylelikle merakla beklenen aracın neye benzediğini görmüş olduk.

Yeni İbiza 2017 ile eskisi arasında çok büyük bir fark yok. Zira Seat kendine has çizgilerinden ödün vermemiş. Eskisinde yatay olan sis farları yeni kasada dikey hale gelmiş. Farların ucu yukarıya kaldırılmış ve yeni İbiza’ya daha kararlı bir görünüm kazandırmış.

Yeni Seat İbiza’nın arka tarafında ise eski stop lambaların yerini daha küçük, ancak daha keskin farlar almış. Ayrıca güncellenen arka tasarım çok daha sportif bir görünüm vermiş.

Kaputun altında Volkswagen'den tanıdığımız 1.0 litrelik üç silindirli motorun yer alması bekleniyor. Ayrıca 1.5 litrelik benzinli ve dizel motorlar da eklenecek.

Yeni kasa Seat İbiza’nın üzerinde yükseldiği platformun, Ateca’nın altında konumlandırılması beklenen ve Audi Q2’den daha ucuz olacak yakın gelecekte üretimi planlanan yeni küçük crossover’da da kullanılacağı tahmin ediliyor. Yeni kasa Seat İbiza 2017 Fiyat Listesi’nin eskisine göre çok az zamlı olacağı tahmin ediliyor.

Seat fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler