İşte Yeni Dacia Sandero, Sandero Stepway ve Logan 2016-09-15

Dacia, tanıtımları Ekim ayında gerçekleşecek olan Paris Otomobil Fuarı’ndan evvel makyajlı 2017 Sandero, Sandero Stepway, Logan ve Logan MCV modellerinin resim ve özelliklerini yayınladı.
  • Dacia Paris Otomobil Fuarı’nda 4 yeni model tanıtacak:  Sandero, Sandero Stepway, Logan, ve Logan MCV.
  • Güncellenen modeller, Dacia müşterilerinin beklentilerini karşılamak üzere yeniden tasarlandı
  • Dacia sıra dışı ön paneli ve farları ile göze çarpan yeni tasarımlarını gün yüzüne çıkartıyor
  • Markanın güncellenen bu modelleri Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılıyor olacak.

Dacia, ziyaretçilerle beraber rekor yılını Paris Otomobil Fuarı’nda kutlayacak. Paris Otomobil Fuarı aynı zamanda Dacia modellerinin çoğunda gerçekleştirdiği değişiklikleri paylaşma şansını da sunacak. Makyajlı 2017 Dacia Sandero, Sandero Stepway, Logan, ve Logan MCV her zamankinden daha çekici fiyatlarla müşterileriyle buluşacak.

Dacia 4 yeni modelini gözler önüne seriyor

Tasarım açısından bakıldığında her 4 otomobilin de ön panelleri yeniden düzenlendi ve her biri aile otomobili görünümüne kavuşturulmuş. Tampon ve ön panel de değişiklikten geçirilip araçların sağlamlıkları ön plana çıkarılmış. LED’lerin kullanıldığı yeni farlar çok daha zarif ve modern bir görünüme bürünmüş. Far grubu dört kare halinde bir araya getirilerek yeni Dacia far imzası yaratılmış. Sandero, Sandero Stepway, ve Logan’ın arka farları da yeniden tasarlanmış. Araçların iç mekânlarında ise donanımlar, malzeme, ergonomik özellikler, saklama alanları ve çok daha fazlası üzerinde de değişiklikler yapılmış.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler