İşte elektrikli Nissan IMx, GT-R' dan bile daha hızlı!

Nissan, Leaf modelinden sonra bir elektrikli model daha duyurdu. Nissan IMx adını alacak modelin GT-R' dan daha güçlü olacağı ve tek şarjla 600 km'den fazla gidebileceği söyleniyor.

Rekabetin gittikçe arttığı elektrikli otomobillerde sektörün güçlü oyuncularından Nissan yeni bir modelle daha yarışa katılıyor.

Eylül ayında en çok satan elektrikli model Leaf' in yeni versiyonunu açıklayan Nissan, IMx ile yeni bir atağa daha hazırlanıyor.

Nissan IMx modelinin GT-R Sportscar' dan daha güçlü olacağını açıklayan Nissan, Mitsubishi ve Renault ile aynı platformu paylaşacak aracın 2020 yılından sonra üretim bandına geleceğini açıkladı.

Tek şarjla 600 km

Nissan IMx tek şarjla 600 km giderken, bu mesafe yeni Leaf' e göre % 50 daha fazla. Öte yandan Toyota da menzili 1000 kilometre olan yeni bir modelin duyurusunun hazırlığını yapıyor.

Dört tekerlekten çekişli ve çift motorlu crossover tipi araç, aynı zamanda otonom sürüş özelliklerine de sahip. Nissan IMx’ te 360 derece sensörler, kablosuz şarj ve göz teknolojisi özellikleri bulunuyor.

2018 Yeni Kasa Nissan Qashqai-Kaşkai Fiyat Listesi ve Özellikleri
2018 Nissan Leaf Fiyat ve Özellikleri
2017 Makyajlı Nissan X-Trail Türkiye Fiyatı ve Özellikleri Açıklandı
2017 Seat Ateca vs Nissan Qashqai – Karşılaştırma, Test ve Yorum için tıklayınız...
2017-2018 Nissan X-Trail makyajlı kasa özellikleri ve fiyatı
Yeni kasa Nissan Juke’un detayları belli olmaya başladı
Nissan’dan köpekli ailelere özel X-Trail 4Dogs
Nissan fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler