Goodyear’ ın lastik sigortası ile lastiğiniz güvence altında!

• Goodyear, sürüş esnasında yollarda karşılaşılan çivi, cam gibi keskin objelerin sebep olduğu zarara karşı, lastiğinizi sigortalayarak güvence altına alıyor.

Dünyanın önde gelen lastik üreticilerinden Goodyear, AXA Sigorta A.Ş. ve AXA Assistance Türkiye (INTER PARTNER ASSISTANCE Yardım ve Destek Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.) ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında yepyeni bir hizmet sunuyor.

Goodyear’ ın tüketicilerine sunduğu bu lastik sigortası ile, sürüş esnasında çivi, cam kırığı gibi keskin objelerin üzerinden geçilmesi sonucu lastikte oluşabilecek “yıpranma”, “yırtılma”, “balon yapma” ve “yarılma” hasarları teminat altına alınıyor.

Goodyear’ ın, pazara sunduğu hizmetleri geliştirirken her zaman tüketici ihtiyaç ve beklentilerine odaklandığının altını çizen Goodyear Tüketici Lastikleri Direktörü Mahmut SARIOĞLU, yaptığı açıklamada “Goodyear’ da odaklandığımız alanların başında müşteri memnuniyeti gelmektedir. Lastik sigortası hizmetimiz sayesinde, Goodyear markasını tercih edenler lastiklerini güvence altına alarak çok daha güvenli ve keyifli seyahat edebilecek” dedi. Sarıoğlu, Türkiye lastik sektöründe ilk defa bir sigorta poliçesi kapsamında bir programın geliştirilip, hayata geçirildiğini belirtti.

Goodyear ile lastiğiniz sigortalı, içiniz rahat olsun!

Lastik sigortası kapsamında, kampanyaya katılan Goodyear yetkili bayilerinden brüt ağırlığı 3.500 kg’yi geçmeyen  binek, off-road ve SUV araçlarda kullanılan, 4 adet 17” inç ve üzeri Goodyear marka lastik alan tüketiciler; tamiri mümkün olmayan lastik hasarlarında her bir lastik için KDV dahil 79 TL lastik muafiyet bedeli ödeyerek, yeni lastiği ücretsiz olarak temin edebiliyor.

Lastik sigortası, 30.04.2018 tarihine kadar kampanyaya katılan bayilerden, tek seferde 4 adet 17’’ inç ve üzeri Goodyear marka lastiğin satın alınmasını takip eden 15 gün içerisinde www.goodyearlastiksigortasi.com adresinden tüketiciler tarafından aktivasyonun tamamlanmasıyla geçerli olacak. Lastik sigortası nın geçerliliği, tüketiciler tarafından aktivasyon işleminin tamamlanmasıdan sonraki 1 yıl boyunca sürecek.

Lastik sigortası sadece tamir edilemeyen lastikleri kapsarken, tüketiciler lastik sigortasının geçerli olduğu bir yıl boyunca, her bir lastik için bu teminattan en fazla bir kez yararlanabilecek.

Programla ilgili daha detaylı bilgiyi www.goodyearlastiksigortasi.com adresinde bulabilirsiniz.

Goodyear Türkiye Yol Koşullarına Özel Yaz Lastiği Üretti!
Goodyear, Toyota i-TRIL İçin Konsept Lastiği CityCube’u Geliştirdi!
Goodyear lastik 2017 yaz kampanyası
Continental Lastik Fiyatları’ na Vade Farksız 8 Taksit İmkânı
Michelin Lastik Fiyatları’ nda indirim! 2017 Bahar Kampanyası

 Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler