Dacia Yeni Ödül Kazandı

Dacia, Hakkını Ver sloganıyla başlattığı ve ilk e-ticaret uygulamasını da kapsayan 100 Duster’lı ön lansman kampanyasıyla tarihinde bir ilke imza atarak Effie Ödülleri’nde ‘’Küçük Bütçeyle Büyük Başarı’’ ismine sahip Altın Effie ödülünü kazandı.

Mart ayında Türkiye’de satışa başlanılan Yeni Duster’ın lansmanından önce, e-ticaret ile online satış gerçekleştirilmişti. Ilk yüz müşteri Yeni Duster’ı pazara sunulmadan önce web sitesi üzerinden satın alma ayrıcalığını kazanmıştı. 

Reklam sektörünün Akademi Ödülü olarak kabul edilen Effie 2018 ödülünü alan Dacia, Yeni Duster roadshow organizasyonu ile Türkiye’yi dolaşıyor. Toplam 12 şehri kapsayan roadshow organizasyonunda Yeni Duster, ‘’Hakkını Ver’’ sloganıyla arabaseverlerle buluşuyor. Katılımcılar, test sürüşünün yanı sıra sanal gerçeklik dünyasını Yeni Duster ile deneyimleme fırsatını yakalıyor.  

İlk defa 1968 yılında Amerika’da reklamların etkinliğini ve başarısını değerlendirmek ve ödüllendirmek üzere başlatılan ve de; 20 altın, 18 gümüş, 32 bronz olmak üzere toplam 70 ödül sahiplerini buldu.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler