Dacia Duster EDC, Sandero ve Logan MCV 2017 İstanbul Autoshow' da

İstanbul Autoshow 2017’ de 2. Salon’da otomobil severlerle buluşacak olan Dacia’nın ilk otomatik vitesli modeli Duster EDC otomatik vites, Dacia standının en ilgi çeken modeli olarak öne çıkıyor.

Dacia, yeni marka kimliğini diğer tüm model gamına da yansıtıyor. Yenilenen Dacia Sandero 2017 ve Dacia Logan MCV 2017 İstanbul Autoshow 2017’ de tüketiciyle buluşuyor. Renault grubuna bağlı Dacia, yeni marka kimliğini Dokker Ailesi ve Lodgy’ye de uyguladı.

Dacia Sandero’ nun yenilenen tasarımının yanı sıra yepyeni birçok donanım da ekleniyor. İstanbul Autoshow 2017’ de, Dacia Sandero Stepway Easy-R yarı otomatik vites kutulu versiyonu da müşterilerle buluşuyor.

Dacia, Sandero ve Dokker’ ın ardından Lodgy’ nin Stepway versiyonunu da İstanbul Autoshow 2017’ de müşterinin beğenisine sunuyor. Dacia Lodgy Stepway, crossover araçlardan alınan ilhamla daha kaslı bir görünüme ve güçlü bir kişiliğe kavuştu. Lodgy Stepway’ in 7 kişilik versiyonu Dacia standında sergileniyor. 

Dacia Dokker Stepway ise dış aksesuarlarla zenginleştirilmiş, SUV görünümlü modern ve kompakt tasarımı ile göze çarpıyor.

Fuarda ayrıca Dacia Duster Transanatolia showcar motorsporları tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Dacia Duster 2017 Otomatik Vites Türkiye’de – Fiyatı Açıklandı!
 Yeni kasa Dacia Duster ne zaman tanıtılacak? Fiyatı ne olur?
İşte Yeni 2017 Dacia Logan Mcv Stepway
Dacia fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler