2018 Yeni Dacia Duster yeni motoruyla Türkiye’yi dolaşıyor

Mart ayında satışa sunulan Yeni kasa Dacia Duster 2018, bir roadshow organizasyonu ile yola çıkarak Türkiye’yi dolaşıyor. Toplam 12 şehri kapsayan roadshow organizasyonunda Yeni Dacia Duster, ‘’Hakkını Ver’’ sloganı ile otomobilseverlerle buluşuyor. Katılımcılar, test sürüşünün yanı sıra sanal gerçeklik dünyasını Yeni Dacia Duster 2018 ile deneyimleme fırsatı yakalıyor.

Özel olarak hazırlanan off-road parkurunda profesyonel eğitmenler eşliğinde katılımcılar, alana yerleştirilen Orman, Çöl, Buzul konseptinde üç farklı ortamda sanal gerçeklik gözlükleri ile Dacia Duster 2018 deneme fırsatı buluyor. Microsoft’un piyasaya yeni sürdüğü Hololens gözlüğü ile gerçekleştirilen Dacia Duster Sürüş Asistanı parkuru ise sürüş deneyimini bambaşka bir noktaya taşıyor.

Antalya, Gaziantep, Adana, Kayseri, Ankara, Trabzon, İzmir, Eskişehir, Bursa, Tekirdağ, Kocaeli şehirlerinde otomobilseverlerle buluşan Yeni Duster roadshow organizasyonu 13 Mayıs’ta İstanbul’da sona erecek.

Türkiye’de 73.400 TL’den başlayan fiyat etiketi satışa sunulan, Comfort ve Prestige olmak üzere iki donanım seviyesi ile pazarda yerini alan Dacia Duster 2018, motor seçenekleri arasına yeni 1.2 TCe 125 bg (4x2) benzinli motoru da ekledi. Dacia Duster2018, Türkiye’de bütün müşterilerinin talebine cevap verebilecek iki benzinli, iki dizel olmak üzere dört motor seçeneği ile satışa sunuluyor.

Yeni Kasa Dacia Duster 2018 Fiyat ve Özellikleri
2017 Dacia Modellerinin Fiyat Listeleri
2018 Dacia Sandero Stepway Limited Edition Geliyor
2018 Yeni kasa Dacia Duster ilk kez görüntülendi – fiyatı ne olacak?
Dacia Duster 2017 Otomatik Vites Türkiye’de – Fiyatı Açıklandı!
2017 Dacia Duster EDC Dizel Otomatik Test ve Yorum
Yeni kasa Dacia Duster ne zaman tanıtılacak? Fiyatı ne olur?
İşte Yeni 2017 Dacia Logan Mcv Stepway
Dacia fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler