2018 Toyota C-HR ortaya çıktı

Toyota'nın SUV modeli CH-R İsviçre'nin Cenevre kentinden önce Amerika Birlişek Devletleri'nin Los Angeles Auto Show'da ilk yerini aldı. 

Toyota'nın SUV modeli C-HR İsviçre'nin Cenevre kentinden önce Amerika Birlişek Devletleri'nin Los Angeles Auto Show'da ilk yerini aldı. 

Toyota RAV-4'ün altına oyma ve Honda'nın HR-V'den hoşlanmaya başlamış C-HR, orijinal dünyanın geri kalanında satılana benzer bir otomobi olarak dikkatleri üzerine çekmişti. Öyle ki, ABD'de olduğu gibi, hemen hemen aynı kalacak ve hatta doğal olarak havalandırılmış 2,0 litrelik dört tane 144 HP, ön tekerlekleri süren bir CVT şanzımanla eşleştirilecek.

Yani, hiç olmadığı kadarıyla, bu yüzme havuzu için 1,2 turbo ya da melez. Aslında, C-HR küçük ve kompakt geçitler arasında "bileşke" için birleşim yanlış isim.

Toyota CH-R önümüzdeki baharda iki aşamalı olarak satışa sunulacak. XLE Tabandaki monitör ve ısıtmalı ön koltuklar, XLE tabanı iklim kontrolü, yedi inç dokunmatik ekran ve standart olarak 18 inç alaşımlar gibi özelliklerle birlikte geliyor.

Toyota, iki giysinin de olduğu, Yaya Algılama, Ardından Direksiyon Yardımcısı, Dinamik Radar Seyir Kontrol ve Otomatik Yüksek Işınlı Önleme Çarpışma Sisteminden ve Emniyet Algılama Pşliği asistanı ve güvenlik takımını sportif olarak vurguladı.

 Yorum

2 Yorum

Mustafa 2016-11-24 10:22:34

Bu yazıları kim yazıyor ve kim kontrol ediyor. Anladık google çevirici kullandınız ama bir kontrol edin bari yazılanları.... Kopyala yapıştır.... : (((

2016-11-20 20:08:03

Benzer Haberler