2018 Opel İnsignia GSi Özellikleri ve Fiyatı

Eski zaman Opel modellerine hayran olanları heyecanlandıran GSi takısı İnsignia ile geri dönüyor. Temel olarak markanın OPC modellerinin yerini alacak olan bu seçenek farklı dış görünümüyle farklılık yaratacak.

Opel Insignia’ nın en sportif versiyonu Insignia GSi modelinin kaputunun altında 2.0 litrelik benzinli ve 2.0 litrelik dizel üniteler yer alıyor. Benzinli motor 260 beygir, dizel motor ise 210 bg gücünde olacak. Tork gücü ise benzinli motorda 400 Nm, dizel motorda 480 Nm olarak açıklandı.

Türkiye’de önümüzdeki yılın ilk aylarından itibaren satışa sunulacak olan Opel Insignia GSi, geniş krom hava girişleri ve arka bölümdeki spoyleri ile öne çıkıyor.

Standart modele göre 10 cm alçak olan İnsignia GSi, özel sportif amortisör ve 345 mm Brembo frenler ile geliştirildi. Ayrıca FlexRide adaptif şasi sistemi ile daha sportif bir sürüş sağlıyor.

Standart, Tour ve Sport olarak 3 farklı sürüş modu ile gaz pedalı ve vites değişimi otomatik olarak ayarlanıyor. Bununla birlikte ESP tuşuna iki defa basıldığında Performans modu devreye giriyor. Böylece modelden yüksek verim alınabiliyor.

2017 Eylül ayındaki Frankfurt Otomobil Fuarı' nda tanıtıldıktan sonra Opel İnsignia GSi  fiyat listesi fuarda açıklanacak. Tahminen Türkiye'de bu modelin 200 bin TL dolaylarından satışa çıkacağını düşünüyoruz.

2017 Opel Crossland X Fiyat Listesi ve Özellikleri
2017 Opel Grandland X Teknik Özellikleri ve Fiyatı
Yeni Kasa Opel İnsignia 2017 Türkiye Fiyat Listesi Açıklandı!
Yeni Opel İnsignia Grand Sport 2017 iç ve dış özellikleri - video
2017 Opel Crossland X Özellikleri ve Fiyat Bilgisi
Opel Fyat Listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız...


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler