2017 Yeni Ssangyong Rexton tanıtıldı

Ssangyong, 2017 Seul Otomobil Fuarı'nda dünya prömiyeri öncesinde yeni Ssangyong Rexton'u dijital olarak tanıttı.

Yeni Ssangyong Rexton 2017, eğimli bir çatı hattı, ön ve arka tekerlek kemerleri üzerinde kare karakterli çizgi, LED projeksiyonlu farlar ile doğrudan yeni bir logo barındıran geniş bir ızgaraya bitişik olan LED farlar ve arka tarafı saran LED stop lambaları LIV-2 Konseptinin görünümünü yansıtıyor. Ssangyong, Rexton'un boyutlarını açıklamadı, ancak öncüsü LIV-2’nin boyutları,  uzunluğu 4.850 mm, genişliği 1.920 mm, yüksekliği 1.800 mm ve dingil mesafesi 2.865 mm.

İç mekândaki değişikliklere bakarsak selefine göre önemli güncellemeler yapıldığı ve şöför odaklı bir kokpit tasarlandığını görüyoruz. Premier görünüm için piyano siyahı, ahşap ve krom detaylarıyla çift ton siyah ve taba rengi konsol ve koltuk deri döşemeye yer verilmiş. Gösterge tablosunda, GPS yönlendirmeli navigasyon, Apple Carplay ve Android Auto bağlantısı olan 9,2 inç dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi bulunuyor. Ayrıca üçüncü sıra koltuk düzeni ile gelecek.

Yeni Ssangyong Rexton 2017 motor gamında 6 vitesli manuel veya 6 vitesli otomatik yeni bir 2.0L GDI turbo şarjlı benzinli motor, ikincisi ise 6 vitesli manuel veya 7 vitesli otomatik olarak mevcut tanıdık 2.2L turbo dizel ünitesini içeriyor.

7 kişilik SsangYong XAVL konsept görüntüleri sızdı
SsangYong fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler