2017 Toyota Proace Van geliyor... İşte fiyatı

Yeni Toyota Proace Van işinizin Tüm İhtiyaçlarını karşılamaya aday

Ünlü Japon otomobil firması Toyota; ürüm gamına katılacak olan yeni Proace Van ile hafif ticari araç pazarına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor

Tiçcari alanda ihtiyacı karşılayan Yeni Toyota Proace Van’ın dünya lansmanı ise 26-28 Nisan arasında Birmingham Ticari Araç Fuarı’nda gerçekleştirilmişti.  Proace Van; 2016’da Avrupa’da 2,2 milyon adet olması beklenen hafif ticari pazarında, PROACE VAN her beklentiyi karşılayan özellikleri ve geniş ürün yelpazesiyle önemli bir pay almayı hedefliyor.

2017 Toyota Proace Van özellikleri 

Panelvan ve Kombi Van gövde tipi seçenekleriyle sunulacak olan Toyota Proace Van, 2,9 ve 3,2 metre dingil mesafelerine sahip. Kompakt orta ve uzun olmak üzere 3 farklı boy seçeneğine sahip durumda. Toyota Proace Van'ın, araç uzunluğu 4,6 metre ile 5,3 metre arasında değişebiliyor. PROACE’in 4.6 metrelik versiyonu kompakt sınıfta olmasına rağmen sunduğu yükleme kapasitesi ile orta sınıf seviyesinde performans sağladığı açıklandı. 

 Yeni Toyota Proace Van'ın farklı ve pratik özellikleri arasında, otomatik açılan sağ ve sol sürgülü kapıları, otomatik şanzıman, önde üçlü koltuk konfigürasyonu, ön yolcu koltuğunun katlanmasıyla maksimum yükleme uzunluğunu ve kapasitesini daha da artıran yeni Smart Cargo sistemi yer alması dikkat çekiyor. 

2017 Yeni Kasa Proace'de 95 HP’den 180 HP’ye kadar 5 farklı dizel motor ve manuel, multimode ile otomatik şanzıman seçenekleri sunulması dikkat çekiyor. Yeni Toyota Proace motor seçenekleri arasında 1,6 litre ve 2,0 litre dizel üniteler yer alıyor. PROACE Stop & Start sistemleriyle birlikte sınıfının en iyi CO2 emisyon değerlerini hedeflemesiyle rakiplerine göre avantaj sağlıyor. 

Yeni Proace’nin güvenlik standartları açısından da Toyota’dan beklendiği gibi yüksek seviyesiyle dikkat çekiyor. Proace güvenlik özellikleriyle Euro NCAP çarpışma testinden 5 yıldız almayı başardı.

Toyota’nın hafif ticari araç segmentinde sunacağı ferah ve geniş boyutlara sahip yeni modeli Proace, Türkiye’de satışa sunulmaya başlandı. 

3 yıl/100 bin km garanti ile pazara sunulacak olan 2016 Toyota Proace Van, Euro Ncap güvenlik testlerinden 5 yıldız ile ayrılmıştı.Fiyat konusunda henüz açıklama yapılmadı fakat Türkiye'deki rakiplerini düşündüğümüzde 2016 Toyota Proace Van'ın fiyatının 60 bin TL civarlarından başlayacağını söyleyebiliriz.Yorum

1 Yorum

suat 2018-02-22 15:55:13

fiyat listesi bulamadim düşünülür ve görmek lazim
Benzer Haberler