2017 Toyota C-HR Test Sürüşü Fırsatı!

Toyota C-HR’ı Yakından Tanımak ve Test Etmek İçin Hazır Mısınız?

Ülkemizde üretilen ilk crossover ve ilk hibrit otomobil olan 2017 Toyota C-HR’ı yakından tanımak ve bu benzersiz otomobille test sürüşü yapmak isteyenler 10-11 Aralık Cumartesi ve Pazar günleri Toyota Plazalarda buluşacak. Toyota’nın gelecekteki tasarım anlayışının mükemmel örneğini sunan Toyota C-HR için Türkiye’deki tüm Toyota Plazalarda düzenlenecek "Toyota C-HR Test Sürüş Günleri ve Haftasonu Şenliği’nde" keyifli anlar da katılımcıları ve ailelerini bekliyor olacak.

SUV sınıfına özgü güçlü duruşu hatchback otomobillerin sürüş dinamizmiyle harmanlanan 2017 Toyota C-HR geçtiğimiz 15 Kasım tarihinde satışa sunulmuş ve büyük hayranlık toplamıştı.  Toyota’nın yeni ve üstün özelliklere sahip modeli 2017 Toyota C-HR Türkiye’de üretiliyor ve tüm dünyaya ihraç ediliyor. Farklı olmak isteyen, yeni ürünleri deneyimlemekten hoşlanan ve görsel çekiciliğe önem veren dinamik kullanıcıları hedefleyen Toyota C-HR 2017 aynı zamanda yılın otomobili finalistlerinden biri.

Yeni Bir Soluk ”Toyota C-HR”

Hatchback otomobillerin dinamizmini yansıtan 2017 Toyota C-HR, Toyota’nın ‘Sensual Tech’ adını verdiği yeni iç mekan tasarım konseptiyle teknoloji, fonksiyonellik ve görsel şöleni de buluşturuyor.  Toyota C-HR’da son derece zengin bir donanım seviyesi de sunuluyor.

Toyota C-HR bir önceliği de sürüş keyfi ile yakıt ekonomisini buluşturan yüksek verimlilik seviyesine sahip motorlara veriyor. 1,2 lt. turbo benzinli motor 116 bg güç ve 185 Nm tork üretiyor. 100 km’de ortalama 5,9 litre yakıt tüketen motor ortalama 134 gr/km CO2 salınım değeriyle çevreci ve tutumlu bir yapı vaat ediyor.

2017 Toyota C-HR Türkiye Fiyatı ve özellikleri

2017 Toyota C-HR alınır mı? Test ve yorumYorum

0 Yorum

Benzer Haberler