2017 model Dacia SUV fiyatı

2017 model Dacia, ilk SUV modeli olmasına karşın başarılı satış rakamlarına ulaşan birinci nesil Duster'ı 2017 yılında yenileme hazırlıkları içerisinde.

Dacia, ilk SUV modeli yenileniyor. Daicia firması yaptığı açıklamada birinci nesil Duster'ı 2017 yılında yenileme hazırlığı açında olduğunu açıkladı Rakiplerine göre uygun fiyatı ile SUV pazarında talep görmeyi başaran Dacia Duster 2017 yılında çıkacak yeni neslinde uygun olan fiyat performans birlikteliğini günümüz teknolojileri ile birleştirerek yoluna devam edecek.

İkinci nesil yeni Dacia Duster'daki en büyük yenilik ise artık yedi koltuklu oturma düzenine sahip bir versiyonunun da piyasaya sunulacak olması. Uzunluğu selefinden 15 cm daha fazla ve toplamda 4.5 metre olacak. Ayrıca yeni kasa Duster daha modern ve rüzgar tüneli testlerinde daha başarılı. Renault teknolojilerini kullanmaya devam edecek yeni 2017 Duster, selefinden daha modern multimedya sistemlerinin yanında daha kaliteli bir iç mekana kavuşacak. 2017 yazında yollarak çıkması beklenen yeni kasa 2017 Dacia Duster fiyatı Almanya'da birinci nesille aynı olan 11.000 Euro'dan başlayacak.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler