2017 Dacia Duster böyle gözükebilir 2016-05-28

Üretim versiyonuna çok yakın tahmini tasarım görselleri ile ünlü İtalyan otomobil sitesi OmniAuto.it 2017 Dacia Duster için bir çizim yaptı.

2017 yılında yollara çıkacak olan yeni Dacia Duster’ın tahmini çizimine baktığımız zaman cesur bir ön yüz, güncellenmiş ızgara ve yeni tasarım farlar öne çıkıyor. Ayrıca daha geniş sis lambaları, plastik dış giydirme ve port bagaj barları da dikkat çeken özellikler arasında yer alıyor. Selefine benzer tasarım özellikleri olmasına rağmen ufak dokunuşlar ile daha kaliteli bir görüntü elde edilmiş.

Dacia, yeni Duster özellikleri hakkında fazla bilgi vermemeye özen gösterse de, Renault Megane ve Nissan Qashqai modellerinin temelini oluşturan CMF platform kullanılacağı duyumlar arasında yer alıyor. Bu platformun iki versiyonda yer alması bekleniyor. 5 kişilik versiyonun 4.3 metre uzunluğunda, yeni 7 kişilik versiyonda ise 4.5 metre uzunluk değerlerine sahip olacağı tahmin ediliyor.

Motor yelpazesi daha kesinleşmemekle beraber 1.2 lt. TCe, 1.6 lt 16V benzinli ve 1.5 lt. dCİ dizel motorlar kullanılacağı gelen duyumlar arasında.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler