2016 Seat Toledo Eylül Kampanyası ve Fiyat Listesi 2016-09-12

Seat, Eylül ayı kampanyası dahilinde Toledo modelinde indirim ve takas fırsatı sunuyor. 2016 Seat Toledo fiyat listesi ve kampanya bilgileri…

SEAT’ın konfor, geniş iç hacim ve düşük yakıt tüketimi özelliklerini buluşturan Toledo 1.2 lt TSI 110 Bg Style modeli 56.900 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatla ve sonbahara özel 1.500 TL’ye varan tavsiye edilen takas indirimle alınabiliyor.

SEAT’ın, uygun fiyata satın alınabilecek güvenli ve kaliteli bir aile aracı hedefiyle geliştirdiği 2016 Toledo’ya sahip olmak, artık daha kolay. TDI ve TSI motor teknolojileri ve 7 ileri DSG otomatik şanzıman seçenekleriyle geniş bir model yelpazesi sunan Toledo, ileri güvenlik sistemleriyle de öne çıkıyor.

İleri güvenlik sistemleri

Bütün SEAT Toledo’lar için geçerli olan ABS, ESC, ASR, İkincil Çarpışma Freni, Yokuş Kalkış Destek Sistemi, Yorgunluk Tespit Sistemi’ni içeren ileri güvenlik paketi, sürücü ve yolcu ön-yan hava yastıkları ve perde hava yastıklarını kapsıyor. Bu özelliklere ek olarak, Full LED Farlar, Ön Park Sensörü, KESSY Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi, 6,5” Dokunmatik Ekranlı Medya Sistemi, Arka Görüş Kamerası, Ön Bölge Asistanı ve FULL Link Teknolojisi de opsiyonel donanım olarak sipariş verilebiliyor.