2016 Nissan yılsonu kampanyası ile cazip fiyat fırsatı!

Nissan, kasım ayı boyunca binek ve ticari modellerinde birbirinden cazip fırsatlar sunuyor.

2016 Nissan Micra, Juke ve Pulsar modellerinde,  20 bin TL için 15 Ay yüzde 0 faiz veya 3 bin TL indirim ve 20 bin TL 15 Ay yüzde 0,99 ** kredi imkânı sunulmaktadır. Buna ek olarak, her iki koşuldan birini tercih etmeniz halinde yılsonuna özel takas desteği ve showroom fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

*Micra, Juke ve Pulsar modellerinde yüzde 0 faizli kredi kullanımları ile 3 bin TL nakit alım desteği birleştirilemez.

**Micra, Juke ve Pulsar modellerinde 3 bin TL nakit alım desteği ile beraber yüzde 0,99 kredi faiz oranı bir arada sunulmaktadır.

 

2016 Nissan Qashqai modellerinde, 40 bin TL için 15 Ay yüzde 0 faiz 5 bin 500 TL indirim ve 40 bin TL 15 Ay yüzde 0,99 ** kredi imkânı sunulmaktadır. Buna ek olarak, her iki koşuldan birini tercih etmeniz halinde yılsonuna özel takas desteği ve showroom fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

*Qashqai modellerinde yüzde 0 faizli kredi kullanımları ile 5 bin 500 TL nakit alım desteği birleştirilemez.

**Qashqai modellerinde 5 bin 500 TL nakit alım desteği ile beraber yüzde 0,99 kredi faiz oranı birarada sunulmaktadır.

 

2016 Nissan X-Trail modellerinde, 40 bin TL için 15 Ay %0 faiz 6 bin 500 TL indirim ve 40 bin TL 15 Ay yüzde 0,99 ** kredi imkânı sunulmaktadır. Buna ek olarak, her iki koşuldan birini tercih etmeniz halinde yılsonuna özel takas desteği ve showroom fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

*X-trail modellerinde yüzde 0 faizli kredi kullanımları ile 6 bin 500 TL nakit alım desteği  birleştirilemez.

**X-Trail modellerinde 6 bin 500 TL nakit alım desteği ile beraber  yüzde 0,99 kredi faiz oranı bir arada sunulmaktadır.

 

2016 Nissan Navara modellerinde, ÖTV ve KDV'nin yarısı ve 20 bin TL için 20 ay yüzde 0 faiz avantajı ile yılın pick-up'ına yakışır bir kampanya sunuyor.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

 

Kampanya 30.11.2016 tarihine kadar Nissan yetkili satıcılarında geçerlidir

Belirtilen aylık faiz oranları, yalnızca 2016 model yılı Navara araçlar için gerçek kişilerin perakende kanalı ile yaptığı araç alımlarında geçerlidir. Tahsis Ücreti Kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Kampanyada belirlenmiş vade ve tutarın dışında yapılan kullanımlardan oluşabilecek farklar müşteri tarafından karşılanır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Araç üzerindeki tüm vergiler ve vergi mevzuatında oluşan tüm değişiklikler araç teslimatında müşteri tarafından karşılanacaktır.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler