10. Yıla özel Nissan Qashqai 4x4 10th Anniversary Fiyat ve Özellikleri

Hala rakiplerini peşinden sürükleyen ve sınıfının lideri olan Nissan Qashqai 10.yaşını ve liderliğini 10. Yıl Özel Serisi ile kutluyor.

Nissan, 1950’li yıllarda zorlu arazi şartlarında yaşayan insanların hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla 4x4 dünyasına adım attı. Zaman ilerledikçe farklı heyecanlara ve ihtiyaçlara hitap eden modelleriyle 4x4 dünyasındaki inovatif yaklaşımını artırarak devam ettirdi.

Zaman içinde gelişen şehirler yaşamak için daha cazip hale gelirken şehirde kullanılan otomobiller arasında farklılık yaratan tasarımlar ilgi çekmeye başladı. Sürücülere güven veren, güçlü hissettiren, aynı zamanda da şehrin karmaşık ve hızlı ritmine uygun araçlara ihtiyaç duyulmaya başladı.

Japon üretici, tam da bu sebeple hem hâkim sürüş pozisyonuna sahip hem de sedan ihtiyacını karşılayabilecek kapasitesiyle sıradanlığı yıkan Nissan Qashqai’yi yarattı.

Nissan Qashqai, 2007 yılında yollara çıktığında görenleri şaşırtan sıra dışı tasarımıyla şehir hayatında yepyeni bir heyecan yarattı. Arazi aracı heyecanını şehirli yaşamın tarzıyla sunan Nissan Qashqai, duruşu ve özellikleriyle Asi Şehirli adını aldı. Yola çıktığı ilk günden beri insanlara daha önce karşılaşmadıkları deneyimler sunan Nissan Qashqai çok geçmeden yarattığı Crossover sınıfına ismini verdi.

Seneler içerisinde şehir hayatında kendi kurallarını kabul ettiren Nissan Qashqai, 2014 yılında büyük bir değişime uğrayarak ikinci jenerasyonla yola daha sağlam adımlarla devam etti. Şehirde tartışmasız kabul gören ve tüm gözlerin aradığı bir otomobil haline gelen Qashqai o günden sonra tüm özgüveniyle ‘Şehir Benim’ dedi.

Hala rakiplerini peşinden sürükleyen ve sınıfının lideri olan Nissan Qashqai 10.yaşını ve liderliğini 10. Yıl Özel Serisi ile kutluyor. 2016 Nissan Qashqai 10th Year Anniversary fiyat etiketi 129.300 TL olmakla beraber 1.5 dci 130 bg manuel vites ve Platinum Premium Pack versiyonuna ek olarak aşağıdaki özellikler ile sahip olunabilir:

  • Ön ve arka tampon stil kaplama aksesuarları
  • Aracın arkasında 4X4 10TH ANNIVERSARY amblemi
  • 4X4 10TH ANNIVERSARY baskılı paspas


Yorum

1 Yorum

2018-12-31 01:42:11

Benzer Haberler